Notice: Undefined index: bakim in C:\Websites\toptanperde.com.tr\ek\head.php on line 41
Toptan Perde - Toptan Perde - İndirimli Fiyatlarla Birbirinden Şık Perde Çeşitleri Toptanperde.com.tr'de!

Sık Sorulan Sorular

Toptan Perde Hakkında Merak Ettiğiniz Herşeyin Cevabı Burada!

Elbette. Yeni aldığınız ürün ambalajından hatalı çıktığında onarım, değişim ya da iade talep edebilirsiniz.

İade veya değişim yapılacak ürünün faturası, kutusu, ambalajı ve tüm aksesuarları ile birlikte eksiksiz olarak teslim edilmesi gerekmektedir.
Ürün tarafımıza ulaşıp kayıt altına alındığında işlemleri başlatılır ve gerekli incelemelerden sonra kontrol edilerek müşterinin talebi doğrultusunda sorun çözümlenir.

 

Kumaşlarımız, güneş kırıcı (sunscreen) kumaşlar haricinde hepsi Türkiye'de, en iyi fabrikalarda en iyi kalitede üretilmektedir.

Özel perde diktirme fiyatları ölçüye ve perde modeline göre değişiklik gösterebilmektedir.\r\nİletişim bilgilerimiz üzerinden bizlere ulaşabilir ve özel perde diktirme fiyatlarımız hakkında bilgi alabilirsiniz.

Bize ulaşmak için;

  • Adres:Tekstilkent Tic. Merkezi. A9 Blok No: 21 Oruç Reis Mah. Tekstilken Cad. Esenler / İstanbul
  • Telefon:+90 212 438 07 01 | +90 539 262 11 25

  • E Posta:&info@toptanperde.com.tr

 

Stok, mağaza ve aracı firma satış sürecine dahil olmadığı ve ürünler \r\nbeklemeden, üretimden adresinize ulaştığı için bahsedilen diğer maaliyetler ürün fiyatına eklenmemiş olur. Bu nedenle internet ve mağaza fiyatlarından daha uygundur.

Toptan Perde - Eyüp Tekstil Pazarlama Tic. Ltd. Şti. 1989 yılından beri siz değerli müşterilerimize İstanbul‘un Avrupa yakasındaki Tekstilkent Ticaret Merkezinde hizmet vermektedir. 30 yıldır edinmiş olduğu tecrübe ile müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini titizlik ile yerine getirmeyi görev bilmiş güven kalite ve uygun fiyat esaslı çalışmalarını sürdürmektedir. Her zaman yenilikçi ve inovasyonel olmaya devam etmektedir.

Brillant, Taç ve Pierre Cardin markaların ürünleri garantili olarak değerli müşterilerimize minumum fiyat ile sunulmaktadır.

Ürünlerimiz üretim hatalarına karşı 2 yıl firmamız garantisi altındadır.

Kredi kartı ile tek çekim (Bütün bankalar),Taksit, Havale/EFT ile ödeme yapabilirsiniz.

Sipariş müşteri tarafından onaylandıktan sonra, sisteme kaydolur. Sipariş verilen ürünler incelenerek, ortalama üretim süresi ve kargoya verilecek tarih belirlenir. Sipariş durumu güncellenerek müşretiye bilgi e-postası gönderilir. Ürünler üretim süreci sonunda kalite kontrol aşamasından geçer. Bu aşamayı başarıyla geçen ürünler paketlenerek belirtilen tarihte kargoya verilir ve kargo takip numarası müşteriye e-posta aracılığıyla bildirilir.

Evet, yurtdışına gönderim yapıyoruz.

  Merhaba Nasıl Yardımcı Olabilirim?