0212 438 07 01 | 0212 438 08 01 [email protected]

Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

Temelleri, 1989 yıllarında Abbas Kılıç tarafından sektöre giriş yapılarak 2012 yılında Tekstilkent Ticaret Merkezinde Eyüp Tekstil Erhan Kılıç Collection marka altında aile şirketi olarak devam etmektedir. Uluslarası pazarda başta Rusya, Irak, İran, Azerbaycan, Çin, Malezya, Bulgaristan, Arnavutluk, Makedonya, Yunanistan, Almanya, Fransa, İspanya, Portekiz, Sırbistan, Belçika, Hollanda ve Amerika gibi büyük ülkelere ihracat gerçekleştirmektedir.

Kurumsal Strateji

Türkiye’nin lider perde ve ev tekstili markası olan Eyüp Tekstil Erhan Kılıç Collection, yurtiçinde ve yurtdışında yatırımları, koleksiyon çeşitliliği, kalite odaklı üretim anlayışı ve müşterisine verdiği değerle tekstil sektörünün perde ve ev tekstili alanında öncü rol oynamaktır. 
“En önemli kurum değerimiz Markamızdır” 

İlkemiz

Teknolojiye, sektöre, çalışanlarımıza, müşteri zincirimize yatırım yapmak. Yenilikçi, yaratıcı, atılımcı, paylaşımcı, çözümleyici,akılcı, bilimsel ve düzeyli yaklaşımlarda bulunmaktır. 

Perde Ürün Grupları

Nakış Jakar 
Düz dokuma 
Jakar 
Brode 
Kadife 
Pul işlemeli 
Armürlü Dokuma Baskı 
Taşlı,pullu,lazer,fantezi iplik Fonluk 
Organze polyester 
Örme zemin 
Flok Baskı 
Hazır Perde 
İpek,keten,viskon 
Stor,jaluzi,Japon,bambu,dikey perde 
Perde aksesuarları 

DİKEY PERDE

 

parça kontör toptan kontör toptan kontör siteni ekle firme ekle haber oku toptan kontör kontör parça kontör sitesi toptan kontör sitesi kontör yükle kontör yükle tl yükle fatura tahsilat merkezi fatura tahsilatı fatura tahsilatı fatura ödeme merkezi fatura ödeme sistemi fatura tahsilat sistemi fatura ödeme noktası fatura tahsilat noktası online fatura tahsilatı fatura tahsilat sitesi kredi kartı ile tl yükle sıra bulucu video izle gazete oku web tasarım lira yükle malatyaspor yenimalatyaspor online tl yükle online kontör yükle emağaza e mağaza indirimli enerji e-mağaza fatura ödeme kuruluşu slip yazıcı kredi kartı ile fatura ödeme kredi kartı ile fatura ödeme sünnet gölü