+90 212 438 07 01 | +90 539 262 11 25 info@toptanperde.com.tr

Hastane Perde ve Rayı

Hastane  Perde ve Rayı


  Ürün Özellikleri

Ürün Kodu: LV-42759487
Kumaş Türü: Hastane Perde
Boyut: 0
Renk: Tüm Renkler Mevcut
Koleksiyon: 11
Fiyat: 9,99 TL

  Ürün Açıklaması

Hastane Rayı
Uygulama alanına göre U, L, I ve Oval şekillerinde temin edilebilen hastane perdesi rayı 33x15 standart ebatlara sahip olup, alt ve üst kanalları bulunan alüminyum raydır. Bununla birlikte kolay ve sorunsuz bir şekilde kullanabilen, işlevsel mekaniğe sahiptir.

Hastane Perdesi Kumaşı
Hastane perdesi ülkemizde faaliyet göstermekte olan sağlık kuruluşlarının hasta yatak çevrelerinde hasta mahremiyetinin sağlanması için ihtiyaç duyulan perde modelidir. Hastane perdesi imalatı, T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından belirlenmiş olan hastane perdesi teknik şartnamesi dahilindeki; leke tutmaz, antibakteriyel, alev almaz kriterler dikkate alınarak üretilmektedir.
Kumaşın en ölçüsü 335 cm olarak imalatı gerçekleştirilmektedir.

Hastane Perdesi Kullanım Alanları
Hastane ray sistemi kullanım alanı oldukça geniş bir üründür. Hastane haricinde pek çok farklı alanlarda sınırsız kumaş seçenekleriyle (camii, düğün salonu, banyo perdesi vs.) bölme perdesi olarak da tercih edilmektedir.
otel paket kontör parça kontör toptan kontör toptan kontör siteni ekle firme ekle kontör toptan kontör sitesi kontör yükle kontör yükle tl yükle fatura tahsilat merkezi fatura tahsilatı fatura ödeme merkezi fatura ödeme sistemi fatura tahsilat sistemi fatura ödeme noktası fatura tahsilat noktası online fatura tahsilatı fatura tahsilat sitesi sıra bulucu gazete oku web tasarım lira yükle malatyaspor yenimalatyaspor online tl yükle kredi kartı ile fatura ödeme fatura ödeme fatura ödeme kuruluşu online kontör yükle parça kontör bayiliği market toptan perde toptan telefon aksesuarı toptan gsm aksesuarı telefon aksesuarı