+90 212 438 07 01 | +90 539 262 11 25 [email protected]

Çocuk Odası Alanı Plise Perde

Çocuk Odası Alanı Plise Perde


  Ürün Özellikleri

Ürün Kodu: JL-36934508
Kumaş Türü: Plise Perde
Boyut: 0
Renk: Tüm Renkler Mevcut
Koleksiyon: 54
Fiyat: 9,99 TL

  Ürün Açıklaması

Plise perdeler görece yeni perde sistemleridir. Hunter Douglas tarafından geliştirilmiş özel dokudaki bu sistemler ortam sıcaklığında denge sağlamada ve enerji tasarrufunda etkili çözümlerdir. Katlandıklarında çok az yer kaplarlar. Öylesine esnek ve uyumlu bir perde sistemidir ki her mekanda ve koşulda kullanılabilir. Kış bahçesi, tavan perdesi ve cam balkon gibi spesifik uygulamalarda plise birinci alternatiftir. Dairesel, eğimli, üçgen her ebatta imal edilebilir ve müşterilerimizce sorunsuzca kontrol edilebilir. Plise perdelerin motorlu kontrol edilmeleri yaygın bir uygulamadır. Bu şekilde perde sistemi buton veya uzaktan kumandayla kontrol edilir.

Plise perdeler güçlü, esnek ve kullanışlı olmalarının yanında dekoratif görünümleriyle bulundukları mekanı estetik katarlar.

Trend Perde Sistemleri, sayısız farklı renk ve desen plise perdeleri sunabilir. Lütfen sorularınız için hemen iletişime geçiniz ve bilgilendirme alınız.
otel paket kontör parça kontör toptan kontör toptan kontör siteni ekle firme ekle kontör toptan kontör sitesi kontör yükle kontör yükle tl yükle fatura tahsilat merkezi fatura tahsilatı fatura ödeme merkezi fatura ödeme sistemi fatura tahsilat sistemi fatura ödeme noktası fatura tahsilat noktası online fatura tahsilatı fatura tahsilat sitesi sıra bulucu gazete oku web tasarım lira yükle malatyaspor yenimalatyaspor online tl yükle kredi kartı ile fatura ödeme fatura ödeme fatura ödeme kuruluşu online kontör yükle parça kontör bayiliği market toptan perde toptan telefon aksesuarı toptan gsm aksesuarı telefon aksesuarı